Menu Zamknij
header

8 września obchodzony jest Światowy Dzień Fizjoterapii – ustanowiony w 1996 r. przez Światową Konfederację Fizjoterapii w celu podkreślenia roli fizjoterapii w leczeniu pacjentów z dysfunkcjami narządu ruchu i chorobami wewnętrznymi.

Z tej okazji mamy dla Was wyjątkową promocję – do końca września oferujemy bezpłatne konsultacje fizjoterapeutyczne w naszych wszystkich placówkach!

To doskonała okazja, by skonsultować się ze specjalistą i zadbać o swoje zdrowie oraz dobre samopoczucie!
Liczba miejsc jest ograniczona. Zapisy prowadzone są drogą telefoniczną. Zapraszamy!

Centrum Medyczne Kriosonik – 16 lat doświadczenia

To już 16 lat – dokładnie w 2002 r. powstała nasza pierwsza placówka przy ul. Wysockiego w Warszawie. Od tego czasu rozbudowaliśmy naszą ofertę o najnowocześniejsze zabiegi rehabilitacji leczniczej, a także uruchomiliśmy trzy kolejne placówki: w Opolu, Siedlcach i Michałowicach. Największym powodem do dumy są jednak nasi zadowoleni pacjenci! Centrum Medyczne i Rehabilitacji Kriosonik działa na rynku usług medycznych od 2002 r. Wtedy to uruchomiliśmy naszą pierwszą klinikę w Warszawie przy ul. Wysockiego 51. Jak nietrudno się domyślić, nazwa Kriosonik pochodzi od naszej głównej specjalizacji, a mianowicie zabiegów krioterapii ogólnoustrojowej i miejscowej. Należymy do pionierów tej metody rehabilitacji w Polsce, obok takich instytucji, jak Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Spale, Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Zakopanem czy Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Jako jedni z pierwszych w kraju zaoferowaliśmy tę metodę zabiegową dla pacjentów korzystających z rehabilitacji ambulatoryjnej. To właśnie u nas została udostępniona pierwsza w Warszawie komora kriogeniczna. Obecnie wszystkie nasze placówki są wyposażone w nowoczesne komory do krioterapii ogólnoustrojowej, a także urządzenia do krioterapii miejscowej. Nasza misja Od samego początku fundamentem działania ośrodka Kriosonik był profesjonalizm, nowoczesne rozwiązania, najwyższa jakość świadczonych usług oraz pełne zaangażowanie w problemy naszych pacjentów. Do każdej osoby, która przekracza próg naszej kliniki, podchodzimy w sposób indywidualny – rozpoznajemy jej problem i szukamy najlepszego rozwiązania, w zgodzie z aktualnymi wytycznymi medycznymi. To właśnie zadowoleni pacjenci są naszym największym powodem do dumy i powodem, dla którego codziennie z pasją oraz zaangażowaniem wykonujemy naszą pracę. Rozwój sieci Kriosonik  Zainteresowanie pacjentów nowoczesną rehabilitacją medyczną szybko przerosło zarówno nasze oczekiwania, jak i możliwości lokalowe. W związku z tym w 2008 r. rozpoczęliśmy systematyczny rozwój naszej sieci. Wtedy to uruchomiliśmy placówkę w Siedlcach. W 2009 r. działalność rozpoczął ośrodek Kriosonik w Michałowicach, w 2010 r. – w Opolu. W październiku 2018 stworzyliśmy w placówce na Wysockiego miejsce dla pacjentów komercyjnych.   We wszystkich przypadkach są to obiekty nowoczesne, estetyczne i dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Obecnie pracujemy na łącznej powierzchni blisko 1600 m2. Do dyspozycji naszych pacjentów pozostaje ponad 100 stanowisk zabiegowych. Nasza oferta Wszystkie nasze ośrodki oferują kompleksowe świadczenia rehabilitacyjne. W zakres naszych usług – oprócz flagowej krioterapii ogólnoustrojowej i miejscowej – wchodzi:
  • kinezyterapia (ćwiczenia indywidualne według metod neurofizjologicznych, terapia manualna i ćwiczenia grupowe), 
  • fizykoterapia (elektroterapia, magnetoterapia, laseroterapia, hydroterapia, ultradźwięki oraz terapia wykorzystująca inne bodźce fizyczne),
  • masaże lecznicze. 
  • w części ośrodków zabiegi fali uderzeniowej oraz lasera wysokoenergetycznego
Oprócz tego, oferujemy naszym pacjentom lekarskie poradnictwo specjalistyczne oraz usługi rehabilitacji domowej. Nasza kadra to doświadczeni lekarze, a także wyspecjalizowani fizjoterapeuci, którzy wciąż podnoszą swoje kwalifikacje na kursach i szkoleniach. Serdecznie zapraszamy do kliniki Kriosonik – pomożemy Ci w walce z Twoimi dolegliwościami!