Warszawa

Skorzystaj z rehabilitacji domowej KRIOSONIK

Rehabilitacja domowa przeznaczona jest dla osób, które ze względu na wiek, stan zdrowia czy niepełnosprawność nie mogą poddawać się rehabilitacji w placówce.

Dowiedz się więcej

Zostaw swoje dane w formularzu, a my skontaktujemy się z Tobą! 

Rehabilitacja domowa obejmować może:

Kinezyterapię – czyli różnego rodzaju ćwiczenia usprawniające

Zabiegi fizykoterapii
np. laseroterapię elektroterapię

Masaże lecznicze

NOWOŚĆ

Rehabilitację pocovidową

Dowiedz się więcej

Na czym polega fizjoterapia domowa?

Wykwalifikowany fizjoterapeuta przeprowadza w domu pacjenta wizytę,
w trakcie której wykonuje odpowiednie badania i ustala indywidualny plan fizjoterapii, tzn.:


• Dobiera odpowiednie zabiegi

• Określa ilość zabiegów w cyklu

• Ustala długość i częstotliwość terapii


Następnie fizjoterapeuta przystępuje do realizacji zaplanowanej rehabilitacji, tzn. w ustalonych dniach i godzinach wykonuje zabiegi
w domu lub miejscu pobytu pacjenta (np. w domu opieki, w którym znajduje się pacjent).

Kto może korzystać z rehabilitacji z dojazdem?

Centrum Medyczne i Rehabilitacji KRIOSONIK od kilkunastu lat zajmuje się rehabilitacją domową w ramach umów z NFZ. Dysponujemy licznym zespołem fizjoterapeutów i lekarzy, aparaturą medyczną, która może być wykorzystywana w miejscu pobytu pacjenta i bogate doświadczenie w realizacji rehabilitacji w warunkach domowych.


Nasi rehabilitanci dojeżdżają w okolice:

Bródna, Targówka, Pragi, Tarchomina, Bielan, Bemowa, Mokotowa,

Ursusu, Michałowic.

Umów się
Umów się
Zobacz przykładowe skierowanie

Rehabilitacja pocovidowa w warunkach domowych!

W ramach rehabilitacji domowej oferujemy pacjentom po przebytym zakażeniu wirusem SARS-COV-2- zarówno tym, którzy przebywali na izolacji domowej, jak i tym którzy byli hospitalizowani rehabilitację POCOVIDOWĄ.

To połączenie fizjoterapii oddechowej oraz ćwiczeń ogólnousprawniających.

Celem rehabilitacji postcovidowej jest:

  • Poprawa pracy mięśni oddechowych i ogólnej wydolności organizmu,
  • Poprawa wydolności wysiłkowej i krążeniowej,
  • Poprawa sprawności oddechowej,poprawa siły mięśniowej i ogólnej sprawności fizycznej,
  • Profilaktyka zakrzepowa.

Podczas konsultacji fizjoterapeutycznej dochodzi do indywidualnej oceny poziomu tolerancji wysiłku fizycznego oraz aktualnego stanu zdrowia, w tym współistniejących chorób przewlekłych.

Poznaj KRIOSONIK

W Centrum Medycznym i Rehabilitacji KRIOSONIK zajmujemy się udzielaniem kompleksowych świadczeń z zakresu rehabilitacji leczniczej wraz z konsultacjami lekarzy specjalistów.


Wśród naszych usług znajduje się przede wszystkim fizjoterapia, obejmująca szeroką gamę zabiegów kinezyterapii, fizykoterapii oraz fizjoterapii sportowej.


Nasze centrum jako jedne z pierwszych w Polsce wprowadziło do oferty nowoczesne zabiegi krioterapii ogólnoustrojowej oraz miejscowej.

Opinie o KRIOSONIK

Fachowa i miła obsługa. Korzystałem trzy razy, zawsze po dwa turnusy, bo dopiero po drugim w całości wyleczono. Około 10 lat temu po lekkim urazie problem z wyprostem w łokciu, dwa turnusy i jest idealny wyprost jak przed urazem. Cztery lata temu nadwyrężyłem lewy bark, po dwóch turnusach ból ustąpił. dwa miesiące temu podobny problem z prawym barkiem i również po dwóch tygodniach wyleczone i jest bez bólu. Czasami trzeba trochę poczekać na zabiegi, ale warto.

Przychodząc tu na rehabilitację spodziewałem się raczej tak jak prawie wszędzie olewczego podejścia do pacjenta na NFZ. Zdziwiłem się i to bardzo pozytywnie. Rehabilitanci podeszli do mojego przypadku indywidualnie, a nie szablonowo. Po tygodniu masaży, ćwiczeń i zabiegów ruchomość mojego kręgosłupa znacznie się poprawiła. Bardzo miła i doświadczona kadra to plusy KRIOSONIK. Wszystkim polecam.

Szybka i profesjonalna obsługa - mili i młodzi terapeuci z chęcią do pomagania i ogromną wiedzą. NFZ jak wszędzie - trzeba długo czekać ale ćwiczenia indywidualne są przynajmniej jeden na jeden.

Pan Jan

Pan Wojciech

Pan Jacek

Centrum Medyczne i Rehabilitacji KRIOSONIK

Za każdym razem rehabilitacja domowa rozpoczyna się od wizyty naszego specjalisty, który wykonuje odpowiednie badania i ustala indywidualny plan fizjoterapii – dobiera odpowiednie zabiegi, określa ich liczbę i częstotliwość.
W ustalonych terminach, rehabilitant zjawia się w miejscu zamieszkania pacjenta i prowadzi terapię.

Skorzystaj z rehabilitacji domowej KRIOSONIK

© Copyright 2020 KRIOSONIK | Ochrona danych osobowych

Realizacja MediaHealth