Rehabilitacja, Fizjoterapia Siedlce

Centrum Medyczne i Rehabilitacji KRIOSONIK
ul. Brzeska 137, 08-110 Siedlce
tel. /25/632-52-12

CENTRUM MEDYCZNE I REHABILITACJI SIEDLCE

Centrum Medyczne i Rehabilitacji KRIOSONIK w Siedlcach to nowoczesna placówka oferująca zabiegi z zakresu fizjoterapii ambulatoryjnej oraz rehabilitacji w warunkach domowych a także porady lekarzy specjalistów z dziedziny rehabilitacji.

Zapewniamy najwyższy standard usług medycznych wykonywanych przez wykwalifikowanych pracowników, wciąż podnoszących swoje umiejętności. U nas pacjenci spotkają się z miłą, życzliwą atmosferą, gdzie oprócz zabiegów na ciało można ukoić też trudy dnia codziennego. Mieścimy się w części miasta gdzie bez problemu może dotrzeć każdy czy to komunikacją miejską, czy własnym pojazdem. Parterowy budynek i duży parking nie stanowi problemu nawet dla osób mających duże trudności w poruszaniu się.

ZAKRES USŁUG OFEROWANYCH PRZEZ CMiR KRIOSONIK W SIEDLCACH:

Rehabilitacja w warunkach ambulatoryjnych oraz domowych

Rehabilitacja w warunkach ambulatoryjnych to kompleksowe postępowanie terapeutyczne mające miejsce w naszej placówce gdzie oferujemy zabiegi z zakresu fizykoterapii, kinezyterapii oraz masażu.
Rehabilitacja w warunkach domowych – świadczenie rehabilitacyjne wykonywane w domu pacjenta skierowane do osób nie będących w stanie dotrzeć do naszej placówki. O możliwości skorzystania z tego typu formy rehabilitacji decyduje lekarz a do wskazań należą m.in.: stany pourazowe, choroby neurologiczne, urazy kręgosłupa, operacje ortopedyczne.

Porady lekarzy specjalistów rehabilitacji

Oferujemy porady lekarzy specjalistów z zakresu rehabilitacji leczniczej. Nasi lekarze to doświadczeni specjaliści, którzy z pasją i empatią indywidualnie odnoszą się do każdego potrzebującego pomocy pacjenta.

Konsultacje fizjoterapeutyczne realizowane przez dyplomowanych terapeutów

Nasze Centrum Medyczne i Rehabilitacji zatrudnia kadrę o najwyższych kwalifikacjach. Nasz personel stale uczestniczy w kursach zdobywając certyfikaty z najnowocześniejszych metod fizjoterapeutycznych. Służymy radą i pomocą każdemu kto boryka się z problemem dysfunkcji narządu ruchu.

Kinesiotaping

Jedna z nowszych metod terapeutycznych wykorzystująca specjalne plastry właściwościami przypominającymi ludzką skórę. Kinesiotaping głównie działa na receptory bólu i czucia głębokiego, a także na mięśnie i stawy oraz układ limfatyczny. Wykorzystuje się tu działanie przeciwbólowe, korygujące a także redukujące obrzęki limfatyczne.

Masaż leczniczy

● klasyczny ● relaksacyjny ● drenaż limfatyczny ● aquavibron (masaż mechaniczny)

Zespoły bólowe

Ogół objawów związanych z bólem oraz dysfunkcją najczęściej występującą w okolicy stawów oraz kręgosłupa. Do najczęstszych można zaliczyć bóle przeciążeniowe czyli związane z nieprawidłową aktywnością podczas czynności dnia codziennego.

Korekcja wad postawy

Wady postawy to zmora wśród schorzeń ortopedycznych. Ich źródłem są często nasze codzienne zajęcia, coraz mniej aktywny tryb życia czy nadwaga. Oferujemy pomoc w postępowaniu leczniczym, a także naukę w postępowaniu profilaktycznym skierowaną zarówno do dzieci jak i rodziców.

Rehabilitacja neurologiczna

(urazy kręgosłupa, udary, SM)

Kinezyterapia (ćwiczenia indywidualne i grupowe)

Leczenie poprzez ruch, wykorzystane zostają tu ćwiczenia ruchowe, mobilizacje stawowe, ćwiczenia według specjalnych metod, a także ćwiczenia na przyrządach.

Fizykoterapia

● krioterapia miejscowa i ogólnoustrojowa ● elektroterapia ● magnetoterapia ● laseroterapia ● ultradźwięki ● hydroterapia ● światłolecznictwo ● NOWOŚĆ! Fala uderzeniowa

Rehabilitacja ortopedyczna

( rekonstrukcje więzadeł, złamania, zwichnięcia, endoprotezy)

DOSTĘPNY SPRZĘT MEDYCZNY:

W naszej placówce wykorzystujemy najwyższej jakości sprzęt do fizykoterapii renomowanych firm takich jak: BTL Polska Sp. z o.o. , EiE (Elektronika i Elektromedycyna) czy Kriomedpol Sp. z o.o. będący wiodącym producentem urządzeń krioterapeutycznych zasilanych ciekłym azotem oraz profesjonalne urządzenia do kinezyterapii firmy Technomex, Theraband czy Kinematics tex.

btl-logo
eie-logo
kriomedpol-logo
technomex-logo
thera-band-logo
kinematics-tex-logo

NASI SPECJALIŚCI:

lek. med. Abdelbased Naser

SpecjalizacjaSpecjalista neurolog, w trakcie specjalizacji z rehabilitacji medycznej.
DoświadczenieW Kriosonik zatrudniony od 2008 r.
Dni przyjęćPoniedziałek, wtorek, środa, czwartek w godzinach 8:30 - 18:00

lek. med. Sylwia Drozdowska

SpecjalizacjaSpecjalista rehabilitacji medycznej
DoświadczenieWieloletnie doświadczenie
Dni przyjęćPiątki 17:00 - 19:00

Lek. med. Teresa Łuczaj

SpecjalizacjaSpecjalista rehabilitacji medycznej
DoświadczenieWieloletnie doświadczenie
Dni przyjęćCzwartek 15:30 - 19:00

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ:

Centrum Medyczne i Rehabilitacji Kriosonik

ul. Brzeska 137
08-110 Siedlce

rejestracja: /25/632-52-12
rehabilitacja domowa: 663-144-443

siedlce@kriosonik.pl