Menu Zamknij
header

W KRIOSONIK Black Friday trwa cały tydzień! Specjalnie dla naszych pacjentów przygotowaliśmy promocję, w ramach której w dniach 20-25 listopada będzie można skorzystać z darmowych konsultacji z fizjoterapeutami oraz 15% rabatu na wszystkie zabiegi fizykoterapii. Zapraszamy!

W pierwszej chwili może wydawać się, że Black Friday to okazja, by w świetnej cenie kupić sobie najnowszy model smartfona, kolejną torebkę lub następną parę butów. My jednak postanowiliśmy podejść do sprawy inaczej i zachęcić naszych pacjentów, by przy okazji Black Friday… zadbali o swoje zdrowie i dobre samopoczucie!

W ramach Black Friday – a właściwie Black Week – w dniach 20-25 listopada we wszystkich placówkach KRIOSONIK, w Warszawie, Opolu, Siedlcach i Michałowicach, będzie można skorzystać z darmowych konsultacji fizjoterapeutycznych. Nasi specjaliści będą do dyspozycji, by porozmawiać o dolegliwościach, z którymi borykają się pacjenci, zapoznać się z dokumentacją medyczną, zaplanować dopasowaną do potrzeb rehabilitację albo pokierować na konkretne badania.

To jednak nie wszystko! W tym samym czasie o 15% obniżamy cenę wszystkich zabiegów fizykoterapii, nie wyłączając tak cenionej przez pacjentów kriokomory oraz nowoczesnej fali uderzeniowej. To świetna okazja, by zatroszczyć się o swój organizm!

Liczba miejsc na bezpłatne konsultacje i zabiegi w promocyjnej cenie jest ograniczona. Zapraszamy do kontaktu!

Rewolucja w terapii laserowej – laser wysokoenergetyczny w Warszawie

REWOLUCJA W TERAPII LASEROWEJ! LASER WYSOKOENERGETYCZNY JUŻ W KRIOSONIK!
  • szybka i skuteczna terapia
  • bezbolesna i nieinwazyjna metoda leczenia!
  • rezultaty potwierdzone klinicznie
  • już od 40 zł za zabieg
Szeroki zakres wskazań:
  • przewlekłe zwyrodnienia stawów
  • urazy mięśni oraz ścięgien
  • bóle mięśniowo - powięziowe/li>
  • choroby skóry
[gallery columns="2" size="medium" link="none" ids="3097,3101"]

Centrum Medyczne i Rehabilitacji KRIOSONIK Warszawa, ul. Wysockiego 51, tel.: 22 811 51 73