Menu Zamknij
header

8 września obchodzony jest Światowy Dzień Fizjoterapii – ustanowiony w 1996 r. przez Światową Konfederację Fizjoterapii w celu podkreślenia roli fizjoterapii w leczeniu pacjentów z dysfunkcjami narządu ruchu i chorobami wewnętrznymi.

Z tej okazji mamy dla Was wyjątkową promocję – do końca września oferujemy bezpłatne konsultacje fizjoterapeutyczne w naszych wszystkich placówkach!

To doskonała okazja, by skonsultować się ze specjalistą i zadbać o swoje zdrowie oraz dobre samopoczucie!
Liczba miejsc jest ograniczona. Zapisy prowadzone są drogą telefoniczną. Zapraszamy!

Integracyjna Terapia Blizn – Warszawa

Integracyjna Terapia Blizn to nowoczesna, kompleksowa i holistyczna metoda terapii różnego rodzaju blizn – pourazowych, pooparzeniowych i pooperacyjnych, zarówno świeżych, jak i powstałych przed laty. Jej celem jest nie tylko poprawa estetyki skóry pokrytej blizną, ale przede wszystkim zmniejszenie, a nawet całkowite wyeliminowanie wszystkich związanych z tym dolegliwości zdrowotnych.

Integracyjna Terapia Blizn to nowoczesna, kompleksowa i holistyczna metoda terapii różnego rodzaju blizn – pourazowych, pooparzeniowych i pooperacyjnych, zarówno świeżych, jak i powstałych przed laty. Jej celem jest nie tylko poprawa estetyki skóry pokrytej blizną, ale przede wszystkim zmniejszenie, a nawet całkowite wyeliminowanie wszystkich związanych z tym dolegliwości zdrowotnych. U niektórych pacjentów blizny są nie tylko nieestetycznym śladem na skórze, ale wywołują dolegliwości bólowe, utrudniają normalne wykonywanie codziennych czynności, a także mogą negatywnie wpływać na funkcjonowanie innych tkanek. W takiej sytuacji konieczna jest odpowiednia terapia – w centrach KRIOSONIK pacjentom proponujemy zabiegi metodą Integracyjnej Terapii Blizn.