Menu Zamknij
header

8 września obchodzony jest Światowy Dzień Fizjoterapii – ustanowiony w 1996 r. przez Światową Konfederację Fizjoterapii w celu podkreślenia roli fizjoterapii w leczeniu pacjentów z dysfunkcjami narządu ruchu i chorobami wewnętrznymi.

Z tej okazji mamy dla Was wyjątkową promocję – do końca września oferujemy bezpłatne konsultacje fizjoterapeutyczne w naszych wszystkich placówkach!

To doskonała okazja, by skonsultować się ze specjalistą i zadbać o swoje zdrowie oraz dobre samopoczucie!
Liczba miejsc jest ograniczona. Zapisy prowadzone są drogą telefoniczną. Zapraszamy!

Kriokomora Siedlce

Kriokomora to zabieg, który cieszy się ogromnym powodzeniem. Nic dziwnego – jest skuteczny, przystępny cenowo i daje natychmiastowe efekty. Oparty jest na poddaniu całego organizmu działaniu niskiej temperatury na bardzo krótki czas – zaledwie kilka minut. Zabieg przeprowadzany jest w specjalnej komorze, w której temperatura może sięgać nawet -160 stopni C. Jest ona sterowana komputerowo, więc dochodzi do w pełni kontrolowanego obniżenia temperatury tkanek podskórnych, co przynosi korzyści terapeutyczne.

Dla kogo kriokomora Siedlce?

Zabiegi w kriokomorze polecane są w wielu różnych sytuacjach. Bywają wykorzystywane w leczeniu niektórych zmian w obrębie mięśni i stawów – na przykład zmian przeciążeniowych i pourazowych stawów kolanowych, skokowych, łokciowych czy kolanowych. Leczenie zimnem stosuje się w przypadku urazów mięśni oraz zapaleń okołostawowych. To także dobry sposób na wspomaganie leczenia w zaburzeniach neurologicznych takie jak stwardnienie rozsiane czy niedowłady spastyczne. Kriokomore stosuje się jako środek wspomagający przy chorobach immunologicznych oraz o podłożu metabolicznym. To jeszcze nie koniec dobroczynnych właściwości zimna – poddawanie się pod wpływ niskich temperatur może nawet przynieść ulgę w przypadku depresji czy nerwicy. Na ten rodzaj terapii mogą zdecydować się też osoby uprawiające sport – zarówno zawodowo, jak i amatorsko. Polecana jest ona również w trakcie leczenia cellulitu i otyłości.

Kriokomora Siedlce – postaw na profesjonalistów!

Terapia zimnem w kriokomorze to jedna z naszych specjalności. Doskonale wiemy,  że niska temperatura potrafi przynieść pozytywne zmiany – przeciwbólowe, przeciwzapalne czy przeciwobrzękowe. Ponadto dobroczynnie odbija się na samopoczuciu, redukując skutki stresu i pozwalając na dogłębny relaks. Jeżeli również chcesz przekonać się tym, jakie korzyści terapeutyczne przynosi kriokomora, to chętnie zachęcamy się do skorzystania z naszej oferty. Nasz wyspecjalizowany personel chętnie udzieli Ci kompleksowego wsparcia przez cały czas trwania terapii.