Menu Zamknij
slider 1 gotowy
Wróć z nami do zdrowia
i pełnej sprawności.
slider 2 gotowy
Kriokomora
Dowiedz się jaki ma wpływ
na nasz organizm.
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

Nasze usługi

Kriokomora

Kriokomora to zabieg polegający na poddaniu całego organizmu człowieka działaniu bardzo niskiej temperatury, sięgającej nawet do -160°C. Przeprowadzany jest w specjalnej komorze sterowanej komputerowo. Podczas 2-3 minut zabiegu dochodzi do kontrolowanego obniżenia temperatury skóry i tkanek podskórnych, co ma bardzo korzystne działanie terapeutyczne.

Dowiedz się więcej
Fala uderzeniowa

Fala uderzeniowa to jedna z najnowocześniejszych oraz najbardziej skutecznych metod leczenia dolegliwości bólowych wywołanych urazami i chorobami układu ruchu. Właściwości zabiegu opierają się na działaniu fal akustycznych przenoszących energię w określone miejsce i dzięki temu eliminujących ból.

Dowiedz się więcej
Rehabilitacja Domowa

Rehabilitacja domowa przeznaczona jest dla osób, które ze względu na wiek, stan zdrowia czy niepełnosprawność nie mogą poddawać się rehabilitacji w placówce. W takiej sytuacji to rehabilitant przyjeżdża do miejsca zamieszkania pacjenta i tam udziela mu niezbędnej pomocy. Rehabilitacja domowa obejmować może:

  • kinezyterapię – czyli różnego rodzaju ćwiczenia usprawniające,
  • zabiegi fizykoterapii – np. laseroterapię, elektroterapię
  • masaże lecznicze i relaksacyjne.
Dowiedz się więcej
Masaż leczniczy

Masaż leczniczy to jedna z najstarszych znanych metod fizjoterapii, z powodzeniem stosowana już przed wiekami. Ogólnie, masaż leczniczy wykonywany przez wyspecjalizowanego terapeutę to zbiór rozmaitych chwytów, ucisków, wibracji, oklepywania i wstrząsania, które działają na skórę, mięśnie, ścięgna, więzadła i stawy, a także układ krążenia czy narządy wewnętrzne.

Dowiedz się więcej

Nasz zespół

Artur Kulik
Piotr Łuba
Agata Skudniewska


Nasza placówka
Centrum Medyczne KRIOSONIK Michałowice to placówka, która znajduje się przy ulicy Tadeusza Kościuszki 5 w podwarszawskich Michałowicach. Dzięki świetnej lokalizacji dojedziesz do nas komunikacją miejską i pociągiem z Warszawy. Dla naszych pacjentów oferujemy również parking pod budynkiem.
Przejdź do galerii zdjęć

Umów się na wizytę

Centrum Medyczne i Rehabilitacji KRIOSONIK
ul. Kościuszki 5, 05-816
Usługi płatne i NFZ  22 753 04 61
Rehabilitacja domowa  504 953 228
Pon.-pt.: 7:30-19:00 (usługi odpłatne)
Pon.-pt.: 08:00-18:30 NFZ
sob.-niedz.: nieczynne.