Menu Zamknij
Wróć z nami do zdrowia
i pełnej sprawności

Rehabilitacja Domowa Węgrów

Zadzwoń 787 008 579

Na czym polega Rehabilitacja Domowa?

Dla osób, które nie mają możliwości uczestniczenia w rehabilitacji stacjonarnej ze względu na różnorodne przyczyny, oferujemy usługi rehabilitacji w miejscu zamieszkania. Nasi terapeuci odwiedzają pacjentów w ich domach i zapewniają niezbędną opiekę. Oferujemy szeroki zakres usług rehabilitacyjnych, w tym różnego rodzaju terapie ruchowe, zastosowanie fizykoterapii, takiej jak laseroterapia, czy elektro terapia, a także przeprowadzanie masaży zarówno leczniczych, jak i relaksacyjnych.

Kto powinien korzystać z rehabilitacji z dojazdem?

Usługi rehabilitacji w domu są skierowane do osób, które z powodu różnych czynników, takich jak wiek czy choroba, mają trudności z poruszaniem się i nie są w stanie dotrzeć do placówki rehabilitacyjnej. Oferujemy te świadczenia szczególnie osobom z ogniskowymi uszkodzeniami mózgu, ciężkimi uszkodzeniami centralnego i obwodowego układu nerwowego, uszkodzeniem rdzenia kręgowego, przewlekłymi chorobami postępującymi (np. choroba Parkinsona, rdzeniowy zanik mięśni, guzy mózgu), ze zwyrodnieniem stawów biodrowych lub kolanowych, po operacjach endoprotezoplastyki stawów, oraz osobom ze złamaniami, obrażeniami i amputacjami kończyn dolnych, a także w stanie wegetatywnym lub apalicznym.

Jak skorzystać z rehabilitacji w warunkach domowych Kriosonik?

W naszym ośrodku KRIOSONIK oferujemy usługi rehabilitacji domowej zarówno w ramach współpracy z NFZ odpłatnie. Fizjoterapię domową w ramach NFZ może zlecić każdy lekarz pierwszego kontaktu, a także inni lekarze ubezpieczenia zdrowotnego, na przykład chirurg, ortopeda czy reumatolog.

Warto zauważyć, że te świadczenia mają określony czas obowiązywania – na przykład pacjenci z uszkodzeniem rdzenia kręgowego mają prawo do nich przez okres do 12 miesięcy od daty wystąpienia uszkodzenia. W przypadku usług komercyjnych tego rodzaju ograniczeń nie ma.

Proces rehabilitacji domowej zawsze rozpoczyna się od wizyty naszego fizjoterapeuty  który przeprowadza odpowiednie badania i opracowuje spersonalizowany plan fizjoterapii, dobierając odpowiednie zabiegi, określając ich liczbę i częstotliwość. Następnie, w umówionych terminach, rehabilitant udaje się do miejsca zamieszkania pacjenta i prowadzi terapię.

Rehabilitacja pocovidowa również w warunkach domowych!

Więcej dowiesz się pod numerem telefonu 787 008 591

Umów wizytę

CENTRUM MEDYCZNE I REHABILITACJI KRIOSONIK REHABILITACJA DOMOWA Węgrów
Zadzwoń 787 008 579