Menu Zamknij
slide1
slide1
slide 2
slide4
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

Nasze usługi

Fala uderzeniowa

Fala uderzeniowa to jedna z najnowocześniejszych oraz najbardziej skutecznych metod leczenia dolegliwości bólowych wywołanych urazami i chorobami układu ruchu. Właściwości zabiegu opierają się na działaniu fal akustycznych przenoszących energię w określone miejsce i dzięki temu eliminujących ból.

Dowiedz się więcej
Laser wysokoenergetyczny

Laser wysokoenergetyczny to nowoczesne urządzenie, wykorzystywane w leczeniu bólu, gojeniu się tkanek oraz przywracaniu sprawności ruchowej. Cechuje się on mocą nawet 50 razy większą niż powszechnie stosowane w różnych gałęziach medycyny tzw. lasery zimne. Emitowana przez niego energia wnika głęboko w ciało, stymulując i regenerując tkanki już na poziomie komórkowym.

Dowiedz się więcej
Rehabilitacja Domowa

Rehabilitacja domowa przeznaczona jest dla osób, które ze względu na wiek, stan zdrowia czy niepełnosprawność nie mogą poddawać się rehabilitacji w placówce. W takiej sytuacji to rehabilitant przyjeżdża do miejsca zamieszkania pacjenta i tam udziela mu niezbędnej pomocy. Rehabilitacja domowa obejmować może:

  • kinezyterapię – czyli różnego rodzaju ćwiczenia usprawniające,
  • zabiegi fizykoterapii – np. laseroterapię, elektroterapię
  • masaże lecznicze i relaksacyjne.
Dowiedz się więcej
Terapia wad postawy

Wady postawy to zmora wśród schorzeń ortopedycznych. Ich źródłem są często nasze codzienne zajęcia, coraz mniej aktywny tryb życia czy nadwaga. Oferujemy pomoc w postępowaniu leczniczym, a także naukę w postępowaniu profilaktycznym skierowaną zarówno do dzieci jak i rodziców.

Dowiedz się więcej

Nasz zespółNasza placówka
Centrum Medyczne i Rehabilitacji KRIOSONIK Warszawa to placówka, która znajduje się przy ulicy Wysockiego 51 w warszawskiej dzielnicy Targówek. Dzięki świetnej lokalizacji przy PKP Toruńska dojedziesz do nas komunikacją miejską i pociągiem. Dla naszych pacjentów oferujemy również parking pod budynkiem .
Przejdź do galerii zdjęć

Umów się na wizytę

Centrum Medyczne i Rehabilitacji KRIOSONIK
ul. Wysockiego 51, 03-202
Usługi płatne i NFZ  22 690 06 30
Rehabilitacja domowa  505 740 970
Pon.-pt.: 8:00-18:00 (usługi odpłatne) sob.-niedz.: nieczynne.