Menu Zamknij
slider 1 gotowy
Wróć z nami do zdrowia
i pełnej sprawności.
slider 2 gotowy
Konsultacja Fizjoterapeutyczna
Poznaj formy terapii dopasowane
do Twoich potrzeb.
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

Nasze usługi

Terapia manualna

Terapia manualna to rodzaj leczenia, w trakcie którego terapeuta – poprzez odpowiednie chwyty i manipulacje – stosuje techniki ukierunkowane na wykrywanie oraz leczenie zaburzeń w obrębie mięśni, stawów oraz więzadeł. Metody terapii manualnej zależą od problemu pacjenta, zalicza się do nich np. mobilizacja stawów, neuromobilizacja czy stretchnig.

Dowiedz się więcej
Masaż leczniczy

Masaż leczniczy to jedna z najstarszych znanych metod fizjoterapii, z powodzeniem stosowana już przed wiekami. Ogólnie, masaż leczniczy wykonywany przez wyspecjalizowanego terapeutę to zbiór rozmaitych chwytów, ucisków, wibracji, oklepywania i wstrząsania, które działają na skórę, mięśnie, ścięgna, więzadła i stawy, a także układ krążenia czy narządy wewnętrzne.

Dowiedz się więcej
Rehabilitacja Domowa

Rehabilitacja domowa przeznaczona jest dla osób, które ze względu na wiek, stan zdrowia czy niepełnosprawność nie mogą poddawać się rehabilitacji w placówce. W takiej sytuacji to rehabilitant przyjeżdża do miejsca zamieszkania pacjenta i tam udziela mu niezbędnej pomocy. Rehabilitacja domowa obejmować może:

  • kinezyterapię – czyli różnego rodzaju ćwiczenia usprawniające,
  • zabiegi fizykoterapii – np. laseroterapię, elektroterapię
  • masaże lecznicze i relaksacyjne.
Dowiedz się więcej
Fala uderzeniowa

Fala uderzeniowa to jedna z najnowocześniejszych oraz najbardziej skutecznych metod leczenia dolegliwości bólowych wywołanych urazami i chorobami układu ruchu. Właściwości zabiegu opierają się na działaniu fal akustycznych przenoszących energię w określone miejsce i dzięki temu eliminujących ból.

Dowiedz się więcej

Nasz zespół

Aleksandra Biaduń
Agnieszka Kosieradzka
Kornel Wierzejski
Jakub Izdebski


Nasza placówka
Centrum Medyczne i Rehabilitacji KRIOSONIK Siedlce to placówka, która znajduje się przy ulicy Wojskowej 6 w Siedlcach. Dla naszych pacjentów oferujemy również parking pod budynkiem .
Przejdź do galerii zdjęć

Umów się na wizytę

Centrum Medyczne i Rehabilitacji KRIOSONIK
ul. Wojskowa 6, 08-110
Usługi płatne i NFZ  683 330 330
Rehabilitacja domowa  663 144 443
Pon.-pt.: 7:00-20:00 (usługi odpłatne) sob.-niedz.: nieczynne.