Menu Zamknij
NOWOŚĆ!
Rehabilitacja dla osób niepełnosprawnych w KRIOSONIK!
NOWOŚĆ!
Rehabilitacja Pocovidowa w KRIOSONIK!
Wróć z nami do zdrowia
i pełnej sprawności.
Terapia manualna
Jedna z najbardziej skutecznych
metod leczenia dolegliwości.
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider

Nasze usługi

Masaż leczniczy

Masaż leczniczy to jedna z najstarszych znanych metod fizjoterapii, z powodzeniem stosowana już przed wiekami. Ogólnie, masaż leczniczy wykonywany przez wyspecjalizowanego terapeutę to zbiór rozmaitych chwytów, ucisków, wibracji, oklepywania i wstrząsania, które działają na skórę, mięśnie, ścięgna, więzadła i stawy, a także układ krążenia czy narządy wewnętrzne.

Dowiedz się więcej
Kriokomora

Kriokomora to zabieg polegający na poddaniu całego organizmu człowieka działaniu bardzo niskiej temperatury, sięgającej nawet do -160°C. Przeprowadzany jest w specjalnej komorze sterowanej komputerowo. Podczas 2-3 minut zabiegu dochodzi do kontrolowanego obniżenia temperatury skóry i tkanek podskórnych, co ma bardzo korzystne działanie terapeutyczne.

Dowiedz się więcej
Terapia manualna

Terapia manualna to rodzaj leczenia, w trakcie którego terapeuta – poprzez odpowiednie chwyty i manipulacje – stosuje techniki ukierunkowane na wykrywanie oraz leczenie zaburzeń w obrębie mięśni, stawów oraz więzadeł. Metody terapii manualnej zależą od problemu pacjenta, zalicza się do nich np. mobilizacja stawów, neuromobilizacja czy stretchnig.

Dowiedz się więcej
Fala uderzeniowa

Fala uderzeniowa to jedna z najnowocześniejszych oraz najbardziej skutecznych metod leczenia dolegliwości bólowych wywołanych urazami i chorobami układu ruchu. Właściwości zabiegu opierają się na działaniu fal akustycznych przenoszących energię w określone miejsce i dzięki temu eliminujących ból.

Dowiedz się więcej

Nasz zespół

Anna Kaczmarek
Arkadiusz Partyka
Dominika Hendrysiak
Ewelina Kłak


Nasza placówka
Centrum Medyczne i Rehabilitacji KRIOSONIK Opole to placówka, która znajduje się przy ulicy Wróblewskiego 46 w Opolu. Dzięki świetnej lokalizacji w centrum miasta dojedziesz do nas komunikacją miejską. Dla naszych pacjentów oferujemy również parking pod budynkiem .
Przejdź do galerii zdjęć

Umów się na wizytę

Centrum Medyczne i Rehabilitacji KRIOSONIK
ul. Wróblewskiego 46, 45-759
Usługi płatne i NFZ  77 688 83 13
Pon.-pt.: 8:00-18:00 (usługi odpłatne) sob.-niedz.: nieczynne.

NOWOŚĆ!
Rehabilitacja dla osób niepełnosprawnych w KRIOSONIK!