Menu Zamknij
header

W KRIOSONIK Black Friday trwa cały tydzień! Specjalnie dla naszych pacjentów przygotowaliśmy promocję, w ramach której w dniach 20-25 listopada będzie można skorzystać z darmowych konsultacji z fizjoterapeutami oraz 15% rabatu na wszystkie zabiegi fizykoterapii. Zapraszamy!

W pierwszej chwili może wydawać się, że Black Friday to okazja, by w świetnej cenie kupić sobie najnowszy model smartfona, kolejną torebkę lub następną parę butów. My jednak postanowiliśmy podejść do sprawy inaczej i zachęcić naszych pacjentów, by przy okazji Black Friday… zadbali o swoje zdrowie i dobre samopoczucie!

W ramach Black Friday – a właściwie Black Week – w dniach 20-25 listopada we wszystkich placówkach KRIOSONIK, w Warszawie, Opolu, Siedlcach i Michałowicach, będzie można skorzystać z darmowych konsultacji fizjoterapeutycznych. Nasi specjaliści będą do dyspozycji, by porozmawiać o dolegliwościach, z którymi borykają się pacjenci, zapoznać się z dokumentacją medyczną, zaplanować dopasowaną do potrzeb rehabilitację albo pokierować na konkretne badania.

To jednak nie wszystko! W tym samym czasie o 15% obniżamy cenę wszystkich zabiegów fizykoterapii, nie wyłączając tak cenionej przez pacjentów kriokomory oraz nowoczesnej fali uderzeniowej. To świetna okazja, by zatroszczyć się o swój organizm!

Liczba miejsc na bezpłatne konsultacje i zabiegi w promocyjnej cenie jest ograniczona. Zapraszamy do kontaktu!

Masaż – Siedlce

Terapia różnego rodzaju chorób i urazów, łagodzenie dolegliwości bólowych, rozluźnienie napiętych mięśni, poprawa przepływu krwi w tkankach organizmu – to tylko kilka korzyści, jakie niesie ze sobą masaż leczniczy. Siedlce są miastem, w którym można bez problemu skorzystać z tego typu usług – na specjalistyczne masaże lecznicze wykonywane przez doświadczonych fizjoterapeutów zapraszamy do placówki KRIOSONIK!

Bóle kręgosłupa, choroba zwyrodnieniowa stawów, stany przeciążeniowe w obrębie układu ruchu, urazy mięśni i więzadeł – w leczeniu wszystkich tych dolegliwości pomóc może doświadczony masażysta. Siedlce już jakiś czas temu dołączyły do grona ośrodków, w których można skorzystać z pomocy specjalistów z zakresu masażu leczniczego – tego typu zabiegi ma w ofercie centrum KRIOSONIK.

Dlaczego warto wybrać masaż leczniczy?

Masaż leczniczy to bardzo często jedyny ratunek pozwalający na zwalczenie bólu i wielu innych dolegliwości. Dzięki niemu przepływ krwi staje się sprawniejszy, a składniki odżywcze docierają dokładnie w te miejsca, w których są najbardziej potrzebne.

Dlaczego warto korzystać z masaży leczniczych? Przede wszystkim ze względu na to, że umiejętnie wykonane:

  • redukują dolegliwości bólowe,
  • zmniejszają napięcie mięśni i tkanek,
  • zmniejszają nadwrażliwość punktów spustowych,
  • ograniczają postęp zaniku mięśni,
  • redukują obrzęki,
  • przyspieszają wchłanianie się krwiaków pourazowych.

Masaże lecznicze mogą być stosowane zarówno u osób zmagających się z dolegliwościami bólowymi, jak i u sportowców przeciążonych treningami. Taki masaż bardzo dobrze działa na przyspieszenie regeneracji mięśni.

Masaż leczniczy Siedlce – układ nerwowy pod kontrolą

Masaż leczniczy pomaga nie tylko ukoić ból ciała, ale również pozytywnie wpływa na funkcjonowanie układu nerwowego. Dzięki niemu zwiększone zostaje ukrwienie, a układ nerwowy – dzięki temu, że jest lepiej dotleniony – efektywniej przeprowadza wszelkie procesy metaboliczne. Ponadto, w czasie masażu dochodzi do stymulacji przewodnictwa nerwowego.

Oczywiście ważne jest to, kto wykonuje masaż leczniczy – Siedlce to miasto, w którym najlepszych specjalistów w tym zakresie znaleźć można w centrum KRIOSONIK. Tylko profesjonalnie przeprowadzony masaż leczniczy poprawia czucie powierzchniowe i głębokie, tonizuje i pobudza.

Kto powinien skorzystać z masaży leczniczych?

W większości przypadków na masaż leczniczy decydują się osoby po kontuzjach oraz pacjenci, którzy zmagają się z uciążliwym bólem pleców, szyi czy barków. To dobry sposób na polepszenie stanu zdrowia osób niepełnosprawnych oraz po zabiegach chirurgicznych. Ze względu na jego dobroczynne właściwości, jest często wykonywany u sportowców.

Szukasz miejsca, w którym doświadczony specjalista przeprowadzi dopasowany do Twoich potrzeb masaż leczniczy? Siedlce mają już w ofercie tego typu zabiegi – zapraszamy do centrum KRIOSONIK!