Menu Zamknij
header

8 września obchodzony jest Światowy Dzień Fizjoterapii – ustanowiony w 1996 r. przez Światową Konfederację Fizjoterapii w celu podkreślenia roli fizjoterapii w leczeniu pacjentów z dysfunkcjami narządu ruchu i chorobami wewnętrznymi.

Z tej okazji mamy dla Was wyjątkową promocję – do końca września oferujemy bezpłatne konsultacje fizjoterapeutyczne w naszych wszystkich placówkach!

To doskonała okazja, by skonsultować się ze specjalistą i zadbać o swoje zdrowie oraz dobre samopoczucie!
Liczba miejsc jest ograniczona. Zapisy prowadzone są drogą telefoniczną. Zapraszamy!

Fizjoterapia sportowa Warszawa

Fizjoterapia sportowa to dziedzina medycyny stworzona z myślą o osobach uprawiających sport – zarówno amatorsko, jak i profesjonalnie. Jest bardzo ważnym aspektem wielu sportów, obejmując zarówno działania profilaktyczne, jak i mające na celu doprowadzenie sportowca do pełnej sprawności po urazie. W naszej placówce możesz liczyć na pomoc doświadczonych fizjoterapeutów sportowych, którzy zostali wyszkoleni do radzenia sobie z mniej lub bardziej popularnymi problemami zdrowotnymi sportowców.

Fizjoterapia sportowa Warszawa – co obejmuje?

Fizjoterapia sportowa cieszy się coraz większą popularnością – dzieje się tak między innymi dlatego, że z każdym rokiem wzrasta świadomość społeczeństwa, jeśli chodzi o własne zdrowie i ryzyko związane z uprawianiem sportu. Wiele osób korzysta z usług fizjoterapeuty w celach profilaktycznych, a nie tylko wtedy, gdy ma do czynienia z urazem. Co obejmuje ta dziedzina medycyny? Między innymi wspomaganie regeneracji powysiłkowej, optymalizowanie osiągnięć czy przygotowywanie do wysiłku fizycznego. To także szereg zabiegów i działań mających na celu przywracanie sportowcom sprawności po chorobach, kontuzjach czy urazach. Niezależnie, czy poważnie myślisz o rozpoczęciu aktywności fizycznej – szczególnie, gdy przez długi czas prowadziłeś siedzący tryb życia – czy już od wielu lat rozwijasz się w pewnej dziedzinie sportu, w naszej placówce możesz liczyć na kompleksową pomoc dostosowaną do twoich potrzeb.

Fizjoterapia sportowa Warszawa – postaw na współprace z nami

Z jakich zabiegów możesz skorzystać w ramach fizjoterapii sportowej? Między innymi z indywidualnego treningu funkcjonalnego, który zostanie stworzoną z myślą o twoich potrzebach i preferencjach. W zakres oferowanych przez nasz usług wchodzą również masaże lecznicze i relaksacyjne oraz zabiegi takie jak krioterapia miejscowa i ogólnoustrojowa. Ponadto wykonujemy testy FMS, których celem jest precyzyjna ocena stanu funkcjonalnego sportowca. Zajmujemy się kinezyterapią i kinesiotapingiem oraz wieloma innymi zabiegami z zakresu fizykoterapii.